Aderthad

FORUM KLANOWE ADERTHAD


#16 2007-09-30 22:52:40

Kirel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Xalar

Siv moglem napisac dlaczego jest przeciwny temu mrocznemu... ale chcialem wam tego oszczedzic, jak bys widzial jak w poprzednim klanie wypowiadalem sie ze "NIE" to byś wiedział o co mi chodzi

... albo macie tu maly przyład ...

<Przechodząc przez wielką biblioteke.. zauwazyl niepozorny list na stole... począł go czytać... po pewnym czasie wziął kartkę i napisał...>
Hmm... bliźniacy... tak samo identyczni... lub tak samo różni...
mówicie o sile, przyszłości, o losach które nawet nie dotyczą jeszcze was... czyli o Bractwie... mówicie że jeśli wy się rozwiniecie, to i klan sie rozwinie... te słowa do mnie nie trafiają... z podania wnioskuje ze bez was sobie sami nie poradzimy... co prawda potrzebujemy osób władającymi takimi umiejetnościami, lecz nie jestescie jedynymi w świecie co takie umioejętności posiadają... Jestem od niedawna w Bractwie i moje zdanie pewnie się wiele nie liczy... lecz moje zdanie puki co jest na NIE... jeśli udowodnicie mi ze jesteście naprawde tacy niezbędni jak piszecie... to wasze szanse u mnie wzrosną...
<pozostawił swoje myśli przelane na papierze i wyszedł z małą złością w oczach>

Offline

 

#17 2007-09-30 23:35:53

Galengrist

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 47
Punktów :   

Re: Xalar

Hmm... bliźniacy... tak samo identyczni... lub tak samo różni...
mówicie o sile, przyszłości, o losach które nawet nie dotyczą jeszcze was... czyli o Bractwie... mówicie że jeśli wy się rozwiniecie, to i klan sie rozwinie

By tych słowach wymiękłem, za łatwo można przyłożyć na nasze realia xD


_______________________________________________________________
Siwy to największy NUP. REWOLUCJA ! Głosować na mnie !!!

http://img222.imageshack.us/img222/3466/siwyvi3.jpg

Offline

 

#18 2007-10-01 15:05:08

Siwy

Masta Siv

2664944
Skąd: Tego nie wie nikt...;]
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 50
Punktów :   

Re: Xalar

Kir mozna ich wziasc na tydzien propby nikt tu nie mowi ze ich dodam do klanu i zostaja na zawsze


http://img522.imageshack.us/img522/9431/beztytuu1ro3.jpg
"W wojnie nie chodzi o to żeby zginąć za ojczyznę, ale o to żeby tamte skurwysyny zginęły za swoja"

Offline

 

#19 2007-10-02 14:00:20

Kirel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Xalar

No niech bedzie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagossum.pun.pl www.wolves.pun.pl www.candykaa.pun.pl www.telekomunikacja.pun.pl www.saifirani.pun.pl