Aderthad

FORUM KLANOWE ADERTHAD


#1 2007-09-20 15:53:59

Galengrist

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 47
Punktów :   

Wchodzi baba...

No tutaj bym prosił o wpisywanie kawałów, tylko nie jakiś pierwszych lepszych z neta, ale śmiesznych .

Ja zaczne kawał o gejach.

Gej umiera, idzie do bram nieba. Spotyka św. Piotra, który mówi do niego "czego tutaj szukasz?". Gej na to "chcę do nieba".
Święty Piotr mówi "nie ma mowy geju, nie dostaniesz się do nieba". Wszystko to usłyszał Jezus i zmartwił się. Wstawił się u św.Piotra by wpuścili homoseksualiste do nieba. No wszystko szło dobrze dopóki Bóg się nie schylił w obecności owego geja. Oczywiście chodzili tam nago, możecie się domyślić co się stało. Bóg wkurwił się konkretnie i wypędził geja z nieba. Został on potępiony. Po kilku dniach Bóg postanowił, że da mu jeszcze jedną szansę. Zszedł do piekła i nawołuje szatana. Było tam bardzo zimno, Bóg zdziwił się zatem, a gdy znalazł szatana zapytał się "czemu u was tak zimno przecież to piekło", a szatan na to "a schylisz się po drewno" HRHRHRHR


_______________________________________________________________
Siwy to największy NUP. REWOLUCJA ! Głosować na mnie !!!

http://img222.imageshack.us/img222/3466/siwyvi3.jpg

Offline

 

#2 2007-10-23 10:21:36

Galengrist

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 47
Punktów :   

Re: Wchodzi baba...

Nie mam co robić, bo mam na późno do szkoły to napisze jakiś gówniany kawał, bo forum obumiera MACIE SIĘ ŚMIAĆ xD

NIedźwiedź, jeleń i lis grają w karty. Wkończy niedźwieć wstaje ostro wkurwiony i mówi "Ktoś to oszukuje nie będę mówił kto, ale jak pizdne w ten rudy łeb" ^^

albo...

3 kolesi zatrzymało się w hotelu i dostali pokój z łożem małżeńskim. No to jakoś się we 3 wpakowalii poszli spać. Na drugi dzień wstają i jeden mówi "ale miałem dziwny sen, tak jakbym sobie konia walił" drugi mówi "no ja miałem taki sam, jakbym walił konia" a trzeci mówi "no ja to jeździłem na nartach i musialem przed lawiną spierdalać" xD

albo...

Siedzi dwóch ziomków na krawężniku. Jeden wyciąga fajka i podpala, a drugi do niego "no i po co ty palisz ? tylko zdrowie sobie psujesz i się uzależniasz " a ten pierwszy na to "no co ty ja już 20 razy rzucałem i za każdym razem mi się udawało" xDDD

MACIE SIĘ ŚMIAĆ, chociaż cienkie są


_______________________________________________________________
Siwy to największy NUP. REWOLUCJA ! Głosować na mnie !!!

http://img222.imageshack.us/img222/3466/siwyvi3.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszdywizjon303.pun.pl www.inicjatywalubuska.pun.pl www.mfo-help.pun.pl www.svrkiller.pun.pl www.jumpstylebialobrzegi.pun.pl