Aderthad

FORUM KLANOWE ADERTHAD


#1 2007-09-26 22:53:40

Siwy

Masta Siv

2664944
Skąd: Tego nie wie nikt...;]
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 50
Punktów :   

4 lvl

1. Quest zaczyna się u Npca w Giran, Sir Kristof Rodemai, który mówi, że aby podnieść Clan lvl na 4, musisz wykonać quest by otrzymać "Proof of Alliance".
2. Clan Leader zostaje wysłany do Witch Kalis. Zabierz ze sobą minimum 5 osób. 3 osoby muszą być jak najwyższe lvlem, i być albo DD albo tankami (dużo lepiej- DD/nuker), ponieważ będą musiały wykonać odrębne zadania. Dwie pozostałe osoby muszą być healerami. 3 Wybrane osoby rozmawiają ze statuą za Witch Kalis (po tym jak clan leader pogada z samym npcem), wtedy mają 50% szans na to że umrą i stracą exp jak przy normalnej śmierci. Otrzymują wtedy "Mark of Loyalty", które (po otrzymaniu resurecta od healera oczywiście) muszą oddać Liderowi. Lider rozmawia z Witch Kalis jeszcze raz.
3. Tutaj zaczyna się zabawa. Lider musi wypić truciznę, zadaniem 3 "wybrańców" jest znaleźć składniki na antidotum. Trucizna zabiera około 50hp na jedno "tyknięcie". Dwójka healerów zostaje z clan liderem, ponieważ jest on unieruchomiony i leczą go, wybrańcy rozbiegają się po świecie w poszukiwaniu składników.
Moby do upolowania (każdy po 1):
Vanor Silenos Shaman - quest item Herb of Vanor
Harit Lizardman Shaman - quest item Herb of Harit
Oel Mahum Witch Doctor - quest item Herb of Mahum
Niektóre źródla mówią że na wykonanie questa macie 1 godzinę (niepotwierdzone), więc lepiej się spieszcie! Itemy mogą dropnąć tylko gdy clan lider jest żywy i jest online!
4. Po zebraniu skladników, cała 3 musi iść do Witch Athrea. Jeden rozmawia z Witch, ona zagra z wami w pewną grę. Pokaże się wam 16 skrzynek (liczba niepotwierdzona), musicie je rozbić, by znaleźć wśród nich 4, w których znajdzie się słowo "BINGO". MACIE NA TO JEDNĄ MINUTĘ! Jeśli się wam nie uda, musicie zaplacić 10k by spróbowac jeszcze raz. Po wykonaniu tego zadania, osoba która rozmawiała z Witch, robi to jeszcze raz i otrzymuje quest item "Blood of Eva".
5. Wracacie do otrutego lidera i rozmawiacie z Witch Kalis, która odbiera 3 Herby i Blood of Eva. Po czym lider rozmawia z Witch, która zdejmuje z niego poison.
6. Lider wraca do Giran do Sir Kristof Rodemai i odbiera od niego "Proof of Alliance" (informacja niepotwierdzona: dodatkowa nagroda to 120k SP dla lidera)
Aby podnieść lvl klanu na 4, lider potrzebuje 1,4 miliona SP.

Slucham kiedy wam pasuje?


http://img522.imageshack.us/img522/9431/beztytuu1ro3.jpg
"W wojnie nie chodzi o to żeby zginąć za ojczyznę, ale o to żeby tamte skurwysyny zginęły za swoja"

Offline

 

#2 2007-09-26 23:40:53

Sayald

Modo

Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: 4 lvl

W weekend

Offline

 

#3 2007-09-27 13:51:38

Kirel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: 4 lvl

No też mi sie wydaje ze najlepiej w weekend, tylko trzeba ustalic ktory dzień i o której godzinie zeby wszystkim pasowało i wszyscy byli.... jesli chodzi o mnie to jestem do dyspozycji o obojetnie której godzinie(byle nie zabardzo rano) w obojetnie jaki dzien weekendu.

Offline

 

#4 2007-09-27 15:06:07

Sathes

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: 4 lvl

Mi codziennie pasuje ale najlepiej w weekend.

Offline

 

#5 2007-09-28 12:11:45

Galengrist

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 47
Punktów :   

Re: 4 lvl

W niedziele wieczorem. Gdzieś około 20 ^^ yo yo ziomale xD


_______________________________________________________________
Siwy to największy NUP. REWOLUCJA ! Głosować na mnie !!!

http://img222.imageshack.us/img222/3466/siwyvi3.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowon.pun.pl www.igpz.pun.pl www.ndcs.pun.pl www.isha-koppikar.pun.pl www.pfcpz.pun.pl